Apartamenty Astra

Jesteśmy wraz z żoną otwarci na ludzi , przyjaźni i gościnni. Posiadamy dużo informacji dla turystów mapy, foldery prospekty.

Informacje o obiekcie

Obiekt blisko dworca kolejowego i Muzeum Auschwitz-Birkenau prowadzimy go razem z żoną od 2015 r w klimacie rodzinnym. Obiekt całkowicie wyremontowany , pokoje luksusowe klimatyzowane z łazienkami i aneksami kuchennymi, ogród z uroczymi altankami , parking ogrodzony . Blisko sklep otwarty całą dobę, piekarnia na przeciwko, taxi , poczta , bankomat , przystanki autobusowe i kolejowe. W pobliżu galeria handlowa z kinem i sklepami wszystkich branż.

Informacje o okolicy

W odległości 2,5 km znajduje się starówka z zamkiem z XIV w.położonym na wzgórzu nad malowniczą rzeką Sołą. Godzinę jazdy samochodem a 1,5 godziny pociągiem do samego starego miasta Krakowa w którym to jest mnóstwo zabytków i atrakcji. 20 km rodzinny park rozrywki Energy Landia. Jedna godzina jazdy samochodem są trzy zabytkowe i atrakcyjne kopalnie jedna węgla GUIDO w Zabrzu 55 km a druga o 20 km dalej w Tarnowskich Górach kopalnia srebra. Trzecia kopalnia soli w Wieliczce k/Krakowa również godzina jazdy samochodem. 25 km od obiektu w Pszczynie jest śliczny pałac wraz z ogromnym i pięknym ogrodem a w nim miedzy innymi stado żubrów. 50 km godzina jazdy samochodem Kalwaria Zebrzydowska zespól kulturowo-krajobrazowy klasztoru ojców Bernardynów obiekt z listy Światowego Dziedzictwa UNESCO z XVII w.Po drodze do Kalwarii Zebrzydowskiej 30 km znajdują się Wadowice miejsce urodzenia Karola Wojtyły – papieża Jana Pawła II.